Konec léta

23. září 2018 v 16:07 | Hrašule |  Něco jako deníček

Zdravím všechny po trochu menší pauze.
Bohužel toho mám teď moc. Nebo spíš měla jsem, jak jsem psala v posledním článku o brigádě. Pokud by někdo chtěl brigádu v obchodě, supermarketu nebo tak, nebojte se toho. Ze začátku vám to možná přijde hrozné, ale vše se dá zvládnout. Hodně asi záleží na kolektivu, ale pokud tam nemáte vyloženě zákeřné lidi, nebude to tak strašné. A pokud jdete jen na brigádu, často se vám budou snažit ostatní zaměstnanci pomoct a poradit, alespoň já to tak měla :) Ale sama jsem viděla dost recenzí a ne úplně šťastných, takže asi vážně záleží na pobočce, kam se zrovna dostanete. Ale pokud můžu radit - zkuste to, uvidíte že ne vždycky je to tak hrozné a všechno se dá zvládnout. A kdyby ne, odejít můžete vždycky.

Další žrout mého času je klub z Virtuální Stáje (staj.ufonek.net), kde dělám dá se říct vedoucí, organizuji akce, soutěže a mimo jiné i klubový web, který si můžete prohlédnout zde, kdyby měl někdo zájem (http://creative-ufonek.blog.cz/)
Ano, des je hodně podobný mému, ale já mám pro tyhle prostě slabost :D

Chtěla jsem přidávat fotky z dovolené, zároveň jsem je chtěla poslat všem kamarádům, známým, přidat do galerií atd., ale popravdě, jak jich je přes 2000, ani jsem se nedokopala k úpravě. Takže o dovolené vám pravděpodobně povím jindy, zatím přidám pouze fotky z menšího výletu a nějaké zhodnocení :)

Navšívili jsme koněpruské jeskyně a potom lom Velkou Ameriku nebo-li Český Grand Canyon.

Napřed pohled od jeskyní. Vnitřem jeskyně sem dávat nebudu, popravdě, většina vypadá stejně a kvůli špatnému světlu nejsou zas takové, jak jsem čekala. Tenhle výhled je několikrát lepší :)


A tady už Velká Amerika ♥ Naprosto mě tenhle výlet dostal. Věděla jsem podle fotek, že to bude nádhera, ale nejradši bych tam zůstala. Měli jsme celkem štěstí i na počasí, sice bylo zataženo a vítr a bála jsem se, že bude nějaká průtž, ale za chvíli mraky odešly a zůstal nám krásný výhled. Nádherná voda, nejvíc mě mrzelo, že se nesmí dolu do lomu. Ale chápu, jak by to tam asi vypadalo. Nejvíc mě ale překvapilo a celkem zklamalo, jak vypadá okolí lomu. Sice jsou všude cedule a ploty, že se dál nesmí, kvůli pokutám atd., ale u každé téhle cedule je pytel (v lepším případě) plný odpadků a bordelu, někde jsou nazázené jen tak. Vážně, na jednom místě je asi 50 skleněných lahví a kousek vedle odpadky z Mc donaldu a fast foodů. Nechápu. Já si o lidech nedělám žádné iluze, přesto mě dokáží často zklamat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. září 2018 v 17:22 | Reagovat

Ty fotky jsou vážně krásné, a je moc dobře že tě nakonec brigáda v obchodě bavila, já bych na to asi opravdu nebyla :-)

2 supice supice | E-mail | Web | 7. října 2018 v 18:12 | Reagovat

Ufonka znám, to je hoooodně velký žrout času:) Strávila jsem tam celé dospívání O:)))) Zase tam musím někdy nahlídnout, omrknout, co se změnilo...:)

3 Raymondken Raymondken | E-mail | 13. října 2018 v 4:27 | Reagovat

https://blog.unbs.go.ug/?p=3022

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama