Příběh Květin 0.2 - Den 9.

9. května 2018 v 17:47 | Hrašule |  Příběh květin
"Shouldn't need to be so fucking hard
It's just life on earth
It doesn't need to be the end of you, or me.."


Hi :)
K velkému překvapení asi nás všech, květiny stále žijou. Díky všem, kdo jim fandil a držel palce :D Ani se s nimi nic zvláštního nestalo, takže přidám rovnou fotky.
Jinak dnes u nás byla asi na 10 minut bouřka. Už to vypadalo, že bude konečně pršet a trochu se ochladí, ale nakonec jen trochu sprchlo a hned to přešlo.


A asi nejlepší (haha :D) zážitek se odehrál, když jsem se rozhodla, že půjdu běhat. "Běhat". Dost pochybuju, že se můj výkon dá s během vůbec srovnávat. Už jsem se o něco takového snažila i vloni, dokonce s cílem uběhnout za měsíc 100 km. Ano, to jsem ještě netušila, co je to za šílenství a skončila jsem asi u 23 km a najednou byl konec měsíce :D
Leto jsem začala se cvičením, s aplikací Home Workout, ale o tom jsem raději ani nepsala. Taky chodím občas bruslit, ale to pořád není takové, dá se za večer ujet třeba 10 kilometrů, ale naše dráha je tu taková, že jezdíte kolem fotbalového hřiště, kde se často vyhýbáte ještě dětem na kole a to časem omrzí. Takže jsem se rozhodla, že je čas dát běhu druhou šanci! No, ani jsem nečekala, že to bude nějaký hvězdný výsledek, ale na poprvé to podle mě není až tak hrozné.
Nedávám to sem kvůli tomu, že by se snad bylo čím chlubit, ale proto, abych to mohla později porovnat a sledovat nějaké zlepšení nebo spíš zhoršení :D Hlavně, tohle je spíš motivace pro lidi, kteří si myslí, že běhat nemohou, protože to neumí. Věřte mi, když jsem to zvládla já, tak už to zvládne opravdu, ale opravdu každý.
Jediný rozdíl mezi "běháním" vloni a letos je, že vloni mi po cestě odumíraly nohy a kolikrát jsem pak myslela, že už ani nedojdu domů. Překvapivě, tentokrát to bylo jiné, nohy úplně v pohodě, ale myslela jsem, že mi vyskočí plíce a poběží přede mnou :D Ale to nevadí, chci alespoň zkusit, jestli třeba po nějakém pravidelném běhání, bude aspoň o trošku lepší výsledek :)

A jak jste na tom Vy? Chodíte běhat, bruslit, cvičit..? :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 10. května 2018 v 21:10 | Reagovat

Těším se na fotky kvetoucích kytiček :-) Já běhat nechodím, nějak mě to nebere, stačí mi běhání při tělocviku :-D

2 Lucka Lucka | E-mail | Web | 11. května 2018 v 16:15 | Reagovat

Určitě bude lepší, když jsem naposledy běhala, měla jsem to stejné a myslela jsem, že na mě plíce počkají před barákem. :-D Ale jak jsem chodila pravidelně, bylo to lepší. Jen můj problém je, že mě to běhání hrozně nebaví, prostě k němu nemám vztah. :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama