Březen 2018

Foto: Labuť

25. března 2018 v 12:05 | Hrašule |  Fotky

Hi :)
U nás konečně skončilo období sněhu, dešťů a mrazu (nebo to tak alespoň na chvilku vypadá), tak jsem toho musela využít a vyrazit na procházku. Ještě přidám dvě fotky z období předtím, kdy se mi na balkoně usadil černý angry bird a vypadal, že tam zůstane. Vážně byl dost přesvědčivý, svědčí o tom fakt, že jsem se k němu mohla přiblížit i na metr a jenom se na mě podíval a pokračoval v zobání.


Protože food is life :D


Původně jsem si teda chtěla vyfotit sýkorky, ale myslím, že tohle jako začátek není špatný xD


Tady už fotka ze včerejší cesty - hlavně, pokud se chcete vyhnout silnici, autům nebo jenom dalším lidem. Ono to skoro celé 4 km vypadá takhle, akorát se mění kopce, proto myslím, že pro představu jedna fotka stačí :)


Rybník, ke kterému jsem měla namířeno.


Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli mi ta fotka připomíná jaro a začátek něčeho nového nebo spíš konec a smutek.


A nějaký rákos tuším.. já přes tohle odborník nejsem, ale potřebovala jsem to nějak přeložit i na DeviantArt, takže prostě "reed flower"


Ještě jednou, tentokrát i s mými galaxy nehty :) Mě se tahle "tráva" hrozně líbí, popravdě si to i dokážu představit doma, jako nějakou super dekoraci. Bohužel, jednou jsem si jako menší přinesla domů slunečnici, ale až doma jsem zjistila, že i s obrovským žluto-černým pavoukem a od té doby se jakékoli dekoraci přinesené zvenku, raději vyhýbám xD


Tak, tohle je asi můj nový kámoš :D Slyší na zamlaskání nebo zašustění sáčkem, vyleze za vámi až na břeh a vypadal, že se mnou půjde až domů.


A ještě další fešák :) Well, popravdě se jich, no, ne úplně bojím, ale mám z nich respekt. Od té doby, co jsme byli s kamarády na loďkách a labuťák s tím nesouhlasil, tak se za námi rozletěl a vypadalo to, jako když na Vás letí drak :D


A na závěr jedna upravená ♥


Foto: Šumava

13. března 2018 v 10:46 | Hrašule |  Fotky

"We fell in love under the stars
You held me close and stole my heart
We lit the sky and made it ours
From here to Mars.."

Hi. ♥
Dlouho jsem tu nic nepřidávala, což hned vysvětlím - byla jsem na "zimní dovolené" na Šumavě :) A taky popravdě, nic jsem nevyráběla ani netvořila, ani neměla žádný extra zážitek. Teda jako jo, ale to nemůžu psát veřejně :D Rozdělím tenhle článek na dvě části, v první části budou fotky a ve druhé můj zážitek se "cvičením".. jestli se to tak v mém provedení dá vůbec nazvat.

Náš první výlet hned po cestě byl na hrad Kašperk. Už po cestě jsme byli nadšení jak malé děti, protože jsme vyjeli z města a najednou všude hromady sněhu.

První fotka z výletu, po cestě od parkoviště ke Kašperku.
Focení probíhalo stylem: "Tyjo, koukni na ten výhled. A tamhle. Wow a vydíš ty hory tam? A tamhle? Tyjo to je fakt pěkný!" Což se ale opakovalo asi tak každých 50 metrů, proto nás cesta vyšla skoro na hodinu :D
(Ano, se mnou je náročné cestovat, ale naštěstí přítel má velkou trpělivost 0:))


Další série fotek byla těsně pod Kašperkem, protože je vidět část hradu už po cestě. No, abych to upřesnila, úplně "po cestě" ne. Protože z cesty vám tam překáží stromy a lidi, takže jediná lepší příležitost pro fotku vás donutí slézt z cesty a brodit se asi tak metrem sněhu. Well, i tak tam musel alespoň jeden strom překážet :D


Další fotky už jsou z hradu, na prohlídku jsme teda nešli, na to jsme byli až moc zmrzlí a taky jsme potřebovali stihnout příjezd do penzionu, kde bylo nutné ubytování do určité hodiny.


Výhled z Kašperku ♥
Asi si dokážete představit, jak to probíhalo. Přesně tak, zde se opakovalo to samé co u první fotky.
"To je boží, vidíš ty hory?.. A ty paprsky, koukej na ty paprsky. A koukej teď, teď je to ještě lepší.." :D


Z Kašperku jsme ještě šli kousek do kopce na Hrádek, který byl vystaven hned vedle, sloužící myslím jako obranná pevnost. Podle mě to byla jen zřícenina a schody, ale byl tam také svělý výhled, hlavně je odtud vidět Kašperk z dálky.


A tady ještě fotka z dalších výletů.


Jen tak pro představu, cesta byla opravdu zajímavá.


A odměna na konci výletu.


A protože podle mě nikdo nečte dlouhé články, nechám si další část se cvičením na nový článek, protože už takhle mi to přijde dlouhé dost. Možná se k tomu do té doby přidá ještě něco dalšího.
Přeji všem krásný zbytek týdne ♥