Únor 2018

Fimo 1.3: Donut | Bracelet

12. února 2018 v 23:05 | Hrašule |  Fimo

I remember like yesterday
You had a dream in your eyes and a smile on your face
And I'm missing those days again, yeah I'm missing those days again..
So I'm taking you on, I'm calling you out.
There's nothing left for us here now.
Let's be honest, I promise, I'm never looking back
For my sake...

Hey. ♥
Tak protože mám teď každé pondělí volno v práci, musím se nějak zabavit. Takže jsem se rozhodla pro Fimo s tím, že dodělám jen dvoje slíbené náušnice - hamburgery, které si objednaly kamarádky. A pak jsem si říkala, že když už teda jsem u toho, tak si udělám také náušnice - donuty, které jsem dělala i předtím, ale nebyly pro mě. Well, protože jsem hledala k donutům nějakou inspiraci, našla jsem i "donutový náramek"

Výsledek obrázku pro polymer clay bracelet with donuts

Ano, přesně tenhle mě inspiroval. A tak jsem se rozhodla, že si udělám vlastní, že to URČITĚ NEBUDE TRVAT TAK DLOUHO. Rovnou říkám, že i s hamburgery, řetízkem, pečením hmoty, montováním a vším ostatním, jsem u toho strávila 5 hodin. No, plán vyšel, o zábavu bylo postaráno. Každopádně, teď fimo nechci alespoň tak měsíc vidět.

A tady už je můj výsledek. Nakonec jsem opravdu spokojená a mám z něj radost ♥
(a bohužel i permanentní chuť na sladké)

A tady i s náušnicemi


A ještě slíbené burgery pro kamarádky, asi si brzo otevřu rovnou fast food
Foto: Still Here

11. února 2018 v 11:43 | Hrašule |  Fotky

"Every night, I dream you still here.
The ghost by my side, so perfect so clear.
When I awake, you disappear,
Back to the shadows
With all I hold dear.."

Hi ♥
K přání pěkné neděle se s Vámi rovnou podělím o fotky a možná nějaké menší shrnutí doby od posledního článku :) Rovnou říkám, že název článku s tím asi nijak nesouvisí, jen už nevím jak tyhle stereotypní výletové fotky nazývat, tak se jmenuje podle písničky nahoře. V pondělí jsem měla v práci volno a přítel byl v práci, tak jsem vyrazila s foťákem na výlet. Došla jsem k takové místní "nádrži", kde je opravdu krásně a výjimečně i klid, když tam nenatrefíte na další turisty. Tady už pár fotek.Je tu opravdu krásně, hlavně v létě. Navíc jsem už od hodně známých slyšela, že tu viděli i nutrie, na což já mám samozřejmě smůlu a nikdy je neuvidím, přestože s sebou nosím suchý chleba a občas i ovoce. Nevermind, třeba to vyjde někdy příště, nebo tak na 150. pokus :D


Tohle už je výhled z pole po cestě zpátky. Asi je z toho poznat, že chodím ráda na místa, kde je minimální šance potkat další lidi xD

A ještě poslední foto, včera jsme s přítelem vyrazili na nákupy oblečení. Asi moc nechápu dnešní módu, protože tak 80% oblečení vypadalo, jako že už ho někdo nosil a to ve více obchodech. I přesto jsem nakonec vybrala alespoň jedno tričko :)


Foto: "Far over the Misty Mountains cold"

4. února 2018 v 10:04 | Hrašule |  Fotky
"The pines were roaring on the height
The winds were moaning in the night
Far over the Misty Mountains cold.."

Hello ♥
Původně jsem sem chtěla dát úplně jinou písničku, ale když jsem si prohlížela fotky, napadlo mě, že tahle se k tomu hodí nejvíc, tak jsem si rovnou vypůjčila název písničky i pro název článku :)

Já teda nejčastěji text přeskakuji, protože mě to popravdě moc nebaví číst a vracím se k tomu, jen pokud mě nějaká fotka zaujme. Ale pokud je tu někdo, koho to zajímá, tak sem dopíšu i nějaké menší info k fotkám. Včera jsme byli s přítelem u jeho prarodičů v menším městečku v Krušných horách. A protože já nevydržím delší dobu sedět v klidu a taky proto, že nám za chvíli hrozilo přejezení, museli jsme vyrazit alespoň na menší procházku k místní kapličce.


Popravdě musím uznat, že tady pojem "jít do lesa" OPRAVDU znamená jít do lesa :D Ne jako tady u nás, kde po cestě potkám x dalších turistů a na lesní cestě je pomalu víc lidí jak v centru na náměstí. Ale tam, to byla procházka, kde si člověk opravdu odpočine a rovnou můžu říct, že tohle místo je vážně skvělé místo na odpočinek a přemýšlení. Bohužel byla trochu mlha a zataženo, jinak by byl výhled určitě ještě lepší. Tohle sice nebyl cíl cesty, ale mě zaujal asi nejvíc.


Ještě jedna podobná, já tím výhledem byla vážně unešená, takže mám fotek hned několik xD


Místní rozhledna, kam jsme měli jít původně, ale kvůli sněhu a kopci bychom tam pravděpodobně ani nestihli dojít za světla, takže jsme to přesunuli někdy na léto/jaro, až tam pojedeme znovu.


Tak tohle už je cíl - kaplička, ke které jsme měli dojít. Mě teda bohužel víc zaujal altánek a výhled za ním, který byl od kapličky jen pár metrů.


Tady byl neuvěřitelný klid, nevím teda, kolik lidí by tu bylo v létě, ale teď v zimě jsem tam byla jako trochu asociál naprosto spokojená :D


A moje nejoblíbenější fotka, upravená v lightroomu, kterou mám teď jako tapetu :)

Foto: Západy z archivu

2. února 2018 v 10:20 | Hrašule |  Fotky
"Málo chci, tak málo,
všechno nebo nic,
snad to za to stálo,
ale někdo mi moh říct.
Vím, že se znova sejdem,
vážně nemusíš se bát."

Hello.
Když už teda není léto venku, tak sem přidám alespoň nějaké fotky z letního archivu. Možná se tu už nějaké z fotek vyskytly dříve, ale teď jsou ještě trochu upravené v Lightroomu. Přeji všem hezký pátek a pořádně si užijte víkend! :)