Leden 2018

Foto: Somebody That I Used To Know

31. ledna 2018 v 22:45 | Hrašule |  Fotky

Hi. ♥

A ještě jedna z nedělního výletu


Ráda bych napsala takovou menší radu pro všechny - nenechte se ovládat a nedovolte nikomu, aby s Vámi manipuloval, ať už ho milujete sebevíc. Obzvlášť pokud jsou v tom city, dřív nebo později Vás to začne ničit. Vím, že je jednoduché to napsat, ale sama to evidentně nedokážu ^^


Fimo 1.2: Donut | Hamburger

25. ledna 2018 v 11:23 | Hrašule |  Fimo

♪♫►

Hello.
Takže hned na úvod musím říct, že jsem se po dlouhém vnitřním boji nakonec přemohla a v pondělí vyrazila pro to fimo, kam jsem původně chtěla jet už v sobotu. Jela jsem tam po cestě do práce, což znamená, že jsem stejně musela jet do města, jinak jsem si jistá, že by se to odložilo na neurčito xD Chtěla jsem původně udělat náušnice jako ovoce s nalepovacíma očkama, ale.. prostě to nevypadalo jako na obrázku a bylo to divný.. nevermind. Udělala jsem nakonec jiné a s výsledkem jsem výjimečně spokojená.

Napřed jsem udělala donuty, které chci dát kamarádkám jako dárky.Dnes jim je povezu, za což jsem vlastně ráda, protože když je vidím před sebou na stole, mám neustále chuť na něco sladkého xD A protože se výrobek musí péct půl hodiny v troubě, vyplatí se jich už udělat víc a péct všechny najednou, takže jsem si chtěla udělat ještě nějaké pro sebe. Chtěla jsem taky nějaké "jídlo", takže jsem nakonec vybrala burgery, na které popravdě chodíme celkem často. Takže, až se půjde na burgery příště, konečně nemusím dlouho vybírat, jaké náušnice si vzít :D


Foto: Winter

21. ledna 2018 v 20:48 | Hrašule |  Fotky

"I've wept and I've stumbled,
I fought and I craved for the gravy of your soul
But all I want to do now is walk among
The barren trees and fields of snow"
...

Hey. Popravdě už ani nevím, jaké názvy článků pořád vymýšlet. Ono po pěti zimních procházkách už je těžké, vymýšlet nové názvy xD Každopádně, po včerejším líném dnu jsem se nakonec přemohla a vyrazila ven. I když teda, nemůžu si stěžovat, včerejšek u počítače jsem si užila, o tom žádná. Hrát hry několik hodin v kuse zvládám naprosto s přehledem..
Takže dnes se sbalil foťák a vyrazilo se na procházku. Od včerejšího večera u nás sněžilo, tak jsem teda ráno trochu doufala, že bychom možná s přítelem mohli vyrazit na sáňky nebo boby (ano, je nám 20+, ale pořád je to stejně skvělý, jako když jsem byla malá :D). Nakonec ale vylezlo sluníčko a sníh začal rychle roztávat, tak procházka zvítězila. Ušli jsme teda jen něco málo přes 8 km, ale stálo to teda za to. Jelikož chodíme většinou lesem a po "méně frekventovaných" cestách, byla to docela túra. Uděláte jeden krok a uklouznete o dva zpátky :D Takže tělocvik za celý víkend splněný, i fotky se celkem povedly, takže já jsem za tenhle víkend spokojená :)
Sobotní plány a Blog Dne

20. ledna 2018 v 15:53 | Hrašule |  Něco jako deníček
"You are the one I waited for,
I knew it all along, knew it all along.
You are the one I'm falling for,
I knew it all along"
...

Hello.
Přeji krásnou sobotu všem. Tím se hned dostávám k dalšímu bodu a tím je sobotní program A a B. Program A je ten původní ideální a plán B je bohužel ten skutečný. Slouží spíš k pobavení, nedá Vám to žádnou užitečnou informaci, maximálně se v tom také poznáte nebo se možná zasmějete :)

Plán A (jak to mělo být):
Včera mi psali z obchodu, že moje objednané Fimo už je k vyzvednutí. Byla jsem v práci, kde nemám internet, takže jsem si to přečetla až doma. Okay nevadí, ráno vstanu brzo, pojedu tam, protože mají otevřeno jen do 12, takže do 12 už budu určitě doma. Pak vyrobím ty náušnice, na které se chystám asi už tak měsíc a odpoledne půjdu určitě ven. Procházka bude super, mohlo by být sluníčko, abych mohla ještě něco vyfotit.

Plán B (jak to doopravy je):
8.30 - v posteli - Hmm, sakra, jak do toho krámu pojedu. Musela bych jet autobusem a pak přestoupit na MHD a nebo jet autem. Autobus jede v 9,15, stihnu to?
8.40 - To bych stejně nestihla, to nemá cenu ani chvátat, já tam kdyžtak sjedu autem.
9.00 - Snídaně. Tyjo, venku je ale fakt hnusně. A ještě sněží, v tom se bude blbě řídit. A hlavně v centru nebude kde zaparkovat, to bych musela nechat auto na kraji města a stejně tam dojet tramvají. No to už abych ale za chvíli vyjela.
10.00 - No nedá se nic dělat, sjedu tam v pondělí, než pojedu do práce :D Aspoň budu mít doma víc času, aspoň můžu uklidit, stejně se na to chystám už tak týden.
10 - 12.00 - Pořád u počítače, hraju hry. Není možný, že jsem tak líná. Půjdu se aspoň naobědvat.
13 - 15.30 - Ty kráso, to už je skoro večer, já pořád nic neudělala. Jo, chtěla jsem aspoň odepsat na ty komentáře na blogu a možná tam i něco přidat nového. Takže, díky komentáři u předchozího článku jsem zjistila, že můj blog je mezi "blogy dne". Což sice nechápu, jak se mohlo přihodit, ale děkuji :D

Tak, alespoň se kouknu co je na jiných blozích zajímavého a přidám nějaké komentáře, aby ostatní věděli, že jsem ještě na blog úplně nezapomněla. Wtf, kde je ten komentář, vždyť jsem to teď napsala. Červená tabulka, aha. Cože? To je blbost, pošlu to znova. Zase nic. Odeslat znovu. Nic, tak znova. Aha, hurá, konečně!
Takže se omlouvám, jestli tam někdo ode mně bude mít třeba 4x jeden a ten samý komentář, prostě jsem to posílala tak dlouho, dokud se to nepovedlo xD Každopádně, mně se tam nezobrazoval vůbec a potom (úspěšně) pouze jednou, tak snad to bude v pohodě i u Vás :)


Bohužel nepřidám ani žádnou fotku, protože venku už sice nesněží, ale pro změnu prší. Takže se mi nechce vylézt ani na balkon. Ono popravdě, by tam stejně nic zajímavého, tady je tak šedivá obloha, že by to ani Lightroom nezachránil (a že zvládne velký zázraky)
Přeji všem krásný víkend, doufám, že ho strávíte lépe než já :D

Foto: Kapky deště | Raindrops

19. ledna 2018 v 12:47 | Hrašule |  Fotky

Hello ♥
Pár fotek po dešti. Ani jsem neměla sílu už jít ven, takže jen pár záběrů kapek přes okno mého pokoje. A samozřejmě s oblíbeným západem :) Bohužel teď kvůli práci ani nemám čas jít fotit cokoli ven, protože když se vrátím domů, je už tma. O víkendu jsem měla ještě v plánu něco nového z Fima, ale zatím to vypadá, že během dneška nestihne dorazit objednávka další hmoty, takže náušnice se asi přesouvají zase na další týden.
Přeji všem hezký pátek a víkend :)
"Víš, když je člověku moc smutno, má rád západy slunce.."

4. ledna 2018 v 12:02 | Hrašule |  Fotky

This love is difficult but it's real
Don't be afraid, we'll make it out of this mess
It's a love story, baby, just say "Yes"..


Citát se k fotkám i mé aktuální náladě celkem dost hodí, proto nemělo ani cenu vymýšlet nějaký jiný název pro článek. Autor: Antoine de Saint-ExupéryFoto: Fireworks

4. ledna 2018 v 11:57 | Hrašule |  Fotky

Tímto rovnou přeji všem krásný nový rok, ať je plný úspěchů, splněných snů a ať je ještě lepší než ten předchozí :)
Plánuji ještě článek o nějakých, nechci tomu úplně říkat předsevzetí, takže jen o mých snech nebo cílech na tenhle rok. Vzhledem k tomu, že se musím donutit už jenom ten článek sepsat, to nevidím moc nadějně :D
Foto: Zimní procházka

4. ledna 2018 v 11:55 | Hrašule |  Fotky
"If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world..?"Pár fotek z klidné (ano, opravdu už konečně) procházky.