Lights | Let it all go

29. listopadu 2017 v 20:55 | Hrašule |  Něco jako deníček

"There's still a fire in my heart, my darling
but I'm not burning for you
We started it wrong and I think you know
we waited too long, now I have to go.."

Prosím, nečekejte od tohohle článku nic zázračného, ani to není v plánu. Zrovna jsem objevila skvělou písničku, která se dokonale hodí k mojí momentální situaci.

"If I look back to the start now, I know
I see everything true"

Vážně to začalo už takhle dávno? Pořád nevěřím tomu, že jsi to celé roky hrála. To nemůže být pravda, prosím řekni, že to aspoń na chvilku bylo opravdové. Přece se nedá takhle přetvařovat, nebo? Proč předstíráš, že mě máš ráda, k čemu Ti to bylo? Vážně? Nevěřím tomu, že jsem to za celé ty roky nepoznala, nebo to snad bylo jinak?

"I don't know why, I don't know why
We need to break so hard"

Co jsi od toho čekala? Vážně se bavíš jen s tím, koho zrovna potřebuješ? Přece nemůžeš být taková.. tohle se nedá hrát, tolik let. Tolik Tě za to nenávidím a stejně Tě mám pořád ráda, protože z mojí strany to byla celou dobu pravda. Můžeš mi jenom říct PROČ? Co jsi z toho celou dobu měla? Vážně máš jen dobrý pocit z toho, jak lidi ničíš?

"But if we're strong enough to let it in
We're strong enough to let it go"

.. asi to tak má být. Je to moje blbost, že jsem Ti věřila a tolik se k Tobě připoutala. Ale neboj se, to skončí.. bohužel. Bude to bolet hodně, ale přestane mě to ničit. Vidíš, jsem teď na stejném místě, kde jsme se procházely spolu, jen místo západu slunce koukám na noční oblohu a světla. A přemýšlím, proč sis hrála na kamarádku a víc. Ale Tobě je to jedno že, osudy ostatních Tě absolutně nezajímají, pokud už je nepotřebuješ. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama