Listopad 2017

Fimo 1.1: Krokodýl | Croc

30. listopadu 2017 v 22:49 | Hrašule |  Fimo

"I've tried to leave it all behind me
But I woke up and there they were beside me
And I don't believe it but I guess it's true
Some feelings, they can travel too.."

Tvorba trvala cca 2 hodinky, popravdě musím říct, že nejhoší asi byly ty zuby :) Každopádně, já jsem z nich nadšená :DA ještě bonus, když už teda musí sněžit. Pokud na fotce nic nevidíte, je to tak v pořádku.


Lights | Let it all go

29. listopadu 2017 v 20:55 | Hrašule |  Něco jako deníček

"There's still a fire in my heart, my darling
but I'm not burning for you
We started it wrong and I think you know
we waited too long, now I have to go.."

Prosím, nečekejte od tohohle článku nic zázračného, ani to není v plánu. Zrovna jsem objevila skvělou písničku, která se dokonale hodí k mojí momentální situaci.

"If I look back to the start now, I know
I see everything true"

Vážně to začalo už takhle dávno? Pořád nevěřím tomu, že jsi to celé roky hrála. To nemůže být pravda, prosím řekni, že to aspoń na chvilku bylo opravdové. Přece se nedá takhle přetvařovat, nebo? Proč předstíráš, že mě máš ráda, k čemu Ti to bylo? Vážně? Nevěřím tomu, že jsem to za celé ty roky nepoznala, nebo to snad bylo jinak?

"I don't know why, I don't know why
We need to break so hard"

Co jsi od toho čekala? Vážně se bavíš jen s tím, koho zrovna potřebuješ? Přece nemůžeš být taková.. tohle se nedá hrát, tolik let. Tolik Tě za to nenávidím a stejně Tě mám pořád ráda, protože z mojí strany to byla celou dobu pravda. Můžeš mi jenom říct PROČ? Co jsi z toho celou dobu měla? Vážně máš jen dobrý pocit z toho, jak lidi ničíš?

"But if we're strong enough to let it in
We're strong enough to let it go"

.. asi to tak má být. Je to moje blbost, že jsem Ti věřila a tolik se k Tobě připoutala. Ale neboj se, to skončí.. bohužel. Bude to bolet hodně, ale přestane mě to ničit. Vidíš, jsem teď na stejném místě, kde jsme se procházely spolu, jen místo západu slunce koukám na noční oblohu a světla. A přemýšlím, proč sis hrála na kamarádku a víc. Ale Tobě je to jedno že, osudy ostatních Tě absolutně nezajímají, pokud už je nepotřebuješ.
Podzimní foto

27. listopadu 2017 v 12:13 | Hrašule |  Fotky
Fotky ze včerejší procházky :) Poslední je s textem z následující písničky ♪♫


Konečně byl zase den, kdy se dalo tak nějak jít ven a přitom nezmoknout nebo neumrznout. Často slyším názory, že podzim je na focení úplně ideální období, protože je vše tak krásné a barevné ^^ Pokud patříte k těmto šťastným, pak máte můj obdiv a gratulaci. U mě je tohle celkem problém už jen kvůli tomu, že jsem každý den v práci na odpolední a večer už nestíhám ani ten západ slunce. Tím se můj čas na focení omezuje pouze na víkendy nebo dny, kdy mám výjimečně volno :D Takže ano, včera byl konečně ten den, kdy se dalo něco vyfotit. Výjimečně nesněžilo, nepršlo, trochu mrzlo (ale až večer :D), takže to můžu prohlásit za úspěch :)

Aktualizace + fotky

25. listopadu 2017 v 11:42 | Hrašule |  Něco jako deníček
Hello! :)
Konečně jsem se donutila ke stažení nových fontů, tak už jsem to rovnou spojila s fotkami a písničkou ►♫


(Text: Jason Walker - Down)

(Text: Jason Walker - Echo)

(Text: Keane - Somewhere only we know)

Ještě jsem chtěla aktualizovat wishlist, ve kterém jste mě v září podporovali, takže můžu s úspěchem říct, že na většinu věcí jsem konečně měla čas a mohu je tak považovat za splněné.

Přečíst si knihu → Splněno, hned několik. Konečně jsem si přečetla Playground, na který jsem tu již psala recenzi. Dále jsem začla číst detektivní sérii od Jo Nesbo, konkrétně díly Sněhulák, Levhart, Přízrak a ještě mě čeká další díl - Policie. Naprosto skvělé čtení, ze začátku jsem se v tom sice trochu ztrácela, ale po tom co si zamilujete hlavního vyšetřovatele, se to čte úplně samo :)
Navštívit nějaký zámek / hrad → Splněno
Jít do kina ← Zatím nesplněno
Jít do restaurace →Splněno ♥
Jít do zoo ← Nesplněno, protože nebylo s kým jít a nebylo ani vhodné počasí, bohužel
Akci s kamarádami/lidmi z práce → Splněno ♥
Konečně aktualizovat profil na Fleru ← Částečně, i tak pro mě velký úspěch :D
Koupit si něco hezkého → Splněno hned několikrát
Na většině z uvedeného mít foťák → Splněno, viz ostatní články
Být s jistou osobou co nejvíc → Pro mě je to pořád málo, ale děkuji za úžasný výlet ♥
A rovnou přidávám další přání/cíle
Lightroom
Zoo
Možná konečně sehnat dárky na Vánoce
A další bláznivý nápad - trošku pozměnit můj pokoj doma, ideálně pořídit světýlka, o kterých už také delší dobu přemýšlím, viz. obrázek níže ↓
Výsledek obrázku pro room lights

Asi pro tenhle článek vše, užijte si víkend :)

Fotka uživatele Love Unconditionally.

Coffee

22. listopadu 2017 v 14:54 | Hrašule |  Fotky

"I scream at myself when there's nobody else to fight
I don't lose, I don't win, if I'm wrong
Then I'm halfway right"
...

Konečně mám zase pro jednou volno, tak se našel čas i na pár fotek. Nejsem zrovna extra závislák na kávě, ale ráda si užívám tu chvilku pohody, hlavně odpoledne třeba s knihou nebo v létě na sluníčku (ok, na to si ještě počkám dlouho).
Například kavárny atd. - dřív jsem se hodně divila, proč chodí tolik lidí do kaváren, často i předražených, když si to kafe můžou udělat zadarmo i doma? Poslední dobou tomu začínám celkem rozumět, jde o tu chvilku pohody, kterou zrovna máte a záleží na tom, jak ji využijete. Já teda nejčastěji chodím na kávu s kamarádkami, protože vím že je to chvíle, kterou mi v tom momentě nikdo nemůže vzít a ano, užívám si i takovou "maličkost", jako jít s někým na kávu :)After the rain

19. listopadu 2017 v 20:43 | Hrašule |  Fotky
Ještě písnička k článku ♫ podle mě se k sobě celkem hodí, proto jsem část textu použila na poslední obrázek.
Je to snad nějaká naděje v lepší zítřky? Well, nás už asi žádný happyend nečeká.. Moc ráda bych Ti pomohla, ale Ty o to nestojíš. Takže pokud je tohle to, co si přeješ, pak už nemá cenu nic řešit a doufám, že budeš sťastná. Všechny tvoje výmluvy a důvody jsou jen pokusem o .. já ani nevím vlastně, o co se snažíš? Abys mě k sobě připoutala a pak mě nechala trpět? Pak se Ti to celkem daří, tím si buď jistá. Alespoň mi řekni, máš z toho radost? Tolik slibů, že už ani nemám sílu poslouchat další. Ty to nevidíš, ale mě tohle ničí. Jen mi řekni, čeká na mě nějaké "blue skies"? Jsi vážně tak falešná, že to všechno způsobuješ sama, ale pak viníš ostatní?
Fimo 1.0: Černo-zelená

16. listopadu 2017 v 12:00 | Hrašule |  Fimo
"I'm cold, can u hear?
I will fly with no hope no fear.."

Fimo 0.9: Modré spirály

16. listopadu 2017 v 11:57 | Hrašule |  Fimo

Fimo 0.8: Trojúhelníky s korálky

16. listopadu 2017 v 11:56 | Hrašule |  Fimo