Neviditelná past

19. října 2017 v 10:21 | Hrašule |  Něco jako deníček
Další zážitek pro pobavení. Já se teda moc nesmála, ale hádám, že vy ostatní se možná zasmějete :) V úterý jsem jela do práce na odpolední a než jsem vůbec nastoupila do autobusu, myslela jsem že mám infarkt. Ale od začátku. Šla jsem na zastávku a koukala tak nějak před sebe, trochu na cestu a snažila se nekoukat moc na ostatní (jo, jsem asociál a jsem ráda, když se jakémukoliv kontaktu můžu vyhnout :D)

Modrou kurzívou budou napsané moje myšlenky nebo přímá řeč, u které jsem se ale hodně ovládadala, abych nemyslela nahlas. Šla jsem takhle pěkně na zastávku, výjimečně i včas, takže jsem si užívala tu podzimní atmosféru (hahaha).
A najednou koukám, že asi tak metr přede mnou bylo nataženo něco jako vlákno, jak se lesklo proti sluníčku, tak vypadalo skoro jako saturna. Tak jsem šla ještě blíž a koukám, že je to pavučina. A hele babí léto, ty vole to je romantika, úplně jak ve filmu, napadlo mě. Jenže, pak jsem se podívala odkud ta stříbrná pavučinka vede a ona byla natažená od značky, která stála u cesty a pokračovala přes chodník až k plotu, kde jsem stála já. Hmm. A pak jsem si všimla, že na té pavučince visí něco jako hnědý list. Tak jsem si říkala, to je divný, že by takováhle pavučina unesla list? Nebo je jich tam víc? Koukám na list a ty vole on se pohnul. Okamžite jsem začla couvat.
Kurva. Tam je tarantule. Co teď, určitě mam další dvě na sobě. Ježiši. Ty vole jsou tu lidi, hlavně nekřič a nešil. Uklidni se. (mezitím už na mě koukali minimálně 4 lidi, kteří čekali na zastávce, protože si museli myslet, že jsem právě spatřila přízrak nebo ducha) Tak jsem pavučinu obešla úplně okolo přes silnici, což jsem vypadala jako ještě větší retard než doteď :D Když jsem se konečně postavila na zastávku, začla jsem kontrolovat, jestli nemám dalšího pavouka někde na sobě, což mělo za následek akorát to, že už mě sledovali fakt úplně všichni.
Související obrázek

Vážně, takovej tam byl, akorát velikej a tlustej. Normálně mi z toho bylo špatně i v autobusu, přišlo mi, jako kdyby tam došel vzduch a hrozně se mi motala hlava. Ještě štěstí, že jsem jela asi jen tak 10 minut a pak hned vystupuji. Musela jsem si koupit colu, abych nezvracela, i když ji normálně nemám ráda a vůbec ji nepiju. Díky, tentokrát jsi mě zachránila. Když jsem to vyprávěla v práci, holky mohly umřít smíchy. Jenže tvl, já kdybych tu pavučinu fakt prošla a toho pavouka vymetla a měla ho na sobě nebo nedej bože na obličeji, tak bych byla schopná udělat neuvěřitelnej hysterák a pak by mě fakt odvezli.

Takže teď když jdu ven, koukám všude před sebe, hlavně kolem lamp a značek se všude rozhlížím, jestli není natažená pavučina s nějakou další pastí. A nejlepší bylo včera, jela jsem domu už večer a u nás byla hrozná mlha a tma, takže bych pavouka asi ani neviděla. Což znamenalo jediné → jít s rukou před obličejem, protože je přeci lepší, když ho budu mít jen na ruce tu můžu kdyžtak useknout než na obličeji. Takže vypadám jako schizofrenik nebo šílenec, který vidí duchy a přízraky a nakonec se sám rozesměje. Vážně, kdyby mě někdo potkal a identifikoval, i když se tomu asi těžko věří, nemáte se čeho bát :D

Text, který poslední dobou celkem přesně vystihuje mojí situaci
I wish I'd never loved you
'Cause you were supposed to be coming back to me
Where are you now?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erin Blood Moon Erin Blood Moon | Web | 24. října 2017 v 13:40 | Reagovat

To znám

2 Dincie Dincie | E-mail | Web | 28. října 2017 v 15:27 | Reagovat

:-D :-D :-D To chození s rukou nataženou před sebe mě opravdu rozesmálo. :-D Ale je na druhou stranu pravda, že má člověk alespoň trochu jistotu...a lepší pocit. :-) Mě se nedávno stalo něco podobného, když jsem byla na koleji ve sprše...:-D Visel mi přímo nad hlavou a já uvažovala, jestli ho mám přetrpět, nebo spláchnout..., každopádně jsem ho celou dobu hypnotizovala pohledem...:-D :-D :-D

3 Eliss Eliss | Web | 15. listopadu 2017 v 19:54 | Reagovat

Pavouky nesnáším, takže tvoje pocity úplně chápu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama