"Génius.."

6. září 2017 v 12:25 | Hrašule |  Něco jako deníček
Dnes jsem vstávala celkem brzo, tak mě dopoledne napadlo, podívat se na blog a možná něco trošku upravit. Přesněji, chtěla jsem si přidat nějaké obrázky dolu od menu, podobné jako jsou třeba ty v záhlaví. No nezní to tak hrozně, každopádně dopadlo to trochu hůř.
Nějaký zázrakem, do teď nechápu jak, mi po uložení menu celé menu z blogu zmizelo, přesněj se smazalo. Jako by to ještě víc potvrzovalo momentální situaci, o něco se snažím, tak se to zkazí ještě víc, že..
Well, říkala jsem si, že to je blbost, protože jsem menu normálně viděla, klikla na "Uložit" a najednou bylo prázdné..
Musí to být určitě jen chyba blogu, vždyť jsem nic nemazala. Tak jsem koukla rychle na blog, jestli se bude ukazovat menu alespoň tam. Fuck. Blog vypadal takhle:


(Klik pro zvětšení :))

Prostě menu nikde. Tvl. Tak jsem rychle koukala na jiné blogy, zda menu mají a fakt to neni nějaká systémová chyba. Hm, nebyla. No nezbývalo nic jiného, než menu vyrobit znovu. Akorát problém je v tom, že nepoužívám klasické rubriky, možná tak pár těch základních, ale jinak dělám často rozcestníky přes články a postupné odkazy. No prostě dát to dohromady byla celkem katastrofa :D Takže ani do teď nevím, kolik odkazů tam chybí. Zároveň pokud by tu někomu nějaký odkaz vyloženě chyběl, určitě napište, nějak to dohledám.
Další problém jsou oblíbené weby, pokud jsem na někoho zapomněla, nebojte se ozvat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama