End is a new beginning..

4. září 2017 v 21:53 | Hrašule |  Něco jako deníček

Heh.. tak státnice nedopadly úplně tak, jak jsem si představovala. Nechápu, i když jsem se učila polovinu léta, neměla skoro žádné prázdniny, tak jsem to nezvládla. Asi jsem fakt idiot. Ale, na třetí pokus už mi zbývá naštěstí jen jeden předmět a hromada času. Nicméně, děkuji všem, kteří mi drželi palce.

Mě by ani tak nevadilo, že jsem to nedala. Tak co, nejsem první ani poslední. Ale mám strach, že jsem tím zklamala všechny kolem sebe, i když teda tvrdí, že ne. Mrzí mě, že ze mě rodiče nemohou mít radost. Mrzí mě, že jsem nemohla chodit měsíc do práce a pomáhat, přestože by to evidentně bylo užitečnější než moje učení.. Vážně, takhle zklamaná sama ze sebe jsem snad ještě nikdy nebyla..
Ani nevím, co v téhle situaci dělat. Co jsem se zatím dozvěděla, tak jsem "student" pořád, což by vyřešilo můj největší problém → můžu pořád chodit na brigádu tam, kde jsem teď. Bojuji s myšlenkou na půl roku přerušit studium a jít někam normálně do práce. Myslím, že bych se tak alespoň rozhodla, co chci nebo ne. Alespoń bych si rozmyslela, jestli mě práce baví a chci tam zůstat, nebo půjdu ještě 2 roky na mgr. studium a budu dál chodit někam na brigády, kdo ví..
Písnička nahoře to říká perfektně: "milujem minulé.." Prostě nechci odejít. Vím, že takový kolektiv jako v práci kde jsem teď, už nikdy nikde nenajdu.
Přemýšlím, jestli tenhle článek vůbec zveřejnit, nebo to nechám jen jako možnost se někde vypsat.
Ale vlastně, už se docela těším na to, že si dám od školy pauzu. Bez ohledu na to, kam budu chodit do práce, bude to takový menší relax. Konečně budu mít čas na rodinu, přátele, fimo, vyrábění, nehty, výlety,a všechno ostatní, co jsem poslední dobou zanedbávala, což mě moc mrzí, ale vážně - nešlo to jinak. A chodit do práce nebude špatné, alespoň nebudu socka :D - Jestli můžu otázku, jak jste na tom vy? Dostáváte kapesné od rodičů? Chodíte na brigády? Já chodím na brigádu i během studia a stejně si připadám věčně jako sociál. Už se těším, až budu konečně chodit pořádně do práce, vydělávat a udělat tak doma krásné Vánoce ♥ (jsem blázen, vím o tom).Výsledek obrázku pro end is new beginning 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KATE KATE | Web | 5. září 2017 v 12:46 | Reagovat

Tak to je škoda, ale určitě to vyjde příště. Já kapesné dostávala, ale ne moc. Na brigády jsem chodila, ale moc jich nebylo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama