Září 2017

Shrnutí nudného týdne

30. září 2017 v 12:35 | Hrašule |  Něco jako deníček
Zdravím všechny :)
Protože jsem byla tento týden nemocná, nezažila jsem nic zajímavého. Měla jsem kašel, rýmu, teplotu a bolelo mě v krku, tak jsem byla doma. První dva dny to bylo dost hrozné, takže jsem byla ráda, že jsem doma. Tak od čtvrtka už se šíleně nudím, protože je mi lépe :D Tak jsem se alespoň vrátila na chvilku ke grafice, jak jste poznali z minulých článků. Dnes už to nevydržím a půjdu alespoň na krátkou procházku odpoledne :)


Jaké štěstí, že na západy slunce může člověk koukat i nemocný :D Naprosto uklidňující nádhera ♥ Škoda, že trvají tak krátce, navíc ještě takhle na podzim, je to vážně záležitost pouze pár minut.


Další fotka z balkonu, když už se nikam jinam nedostanu. Ten zářivý strom mi připomíná takovou poslední naději, poslední část něčeho živého a veselého, než vše opadá a ztmavne.


A jako poslední fotka jsou mé nové nehty :) Protože zbožňuji tyhle galaxy vzorky, ať už jsou kdekoliv. Už jsem tu hodněkrát přidávala podobné, ale pořád se mi líbí. A taky konečně jsem měla čas si je udělat, protože poslední dobou nemám čas asi 3 hodiny v kuse a nebo už je moc pozdě. A jen pro zajímavost, všechny laky používám normální, nemám žádné zapékací, gelové ani umělé, proto to bohužel schne tak dlouho, hlavně pokud jde o několik vrstev.

Další plán na dnešek je kratší procházka, takže možná přidám nějaké fotky, když je tu výjimečně i sluníčko. A ještě se chystám péct jablečný koláč, který tu už možná také byl, pokud se povede, přidám fotky :)

Logo 4.5 (nnikynka)

30. září 2017 v 12:26 | Hrašule |  Loga
Slouží pouze k ukázce pro uživatele Virtuální Stáje :)
(přidej se taky - odkaz zde)Profil 3.0 (nnikynka)

29. září 2017 v 19:06 | Hrašule |  Profily
Slouží pouze k ukázce pro uživatele Virtuální Stáje :) (přidej se taky - odkaz zde)
Layout 4.3 (Strong)

27. září 2017 v 15:10 | Hrašule |  Layouty

"Tak si mě vem, s mou duší šílenou.." ♥♥

Pěkné odpoledne všem. Jak nesnáším podzim a zimu, tak jsem k tomu ještě pro velký úspěch dostala rýmu a kašel, takže jsem od pondělí doma -.- Tak úplně takhle jsem si to volno nepředstavovala. Rozhodla jsem se, že alespoň udělám nějaký podzimní layout. K mojí smůle jsem našla zrovna takové obrázky a brushe, které podzim úplně nepřipomínají, takže je z toho spíš takový jarní a veselý layoutík :D Třeba se to povede příště.

(Prázdný k použití)

(A vyplněný na ukázku) :)

Je spíš pro lidi, kteří mají rádi jednodušší vzhled a nic přeplácaného. Menu tam není udělané schválně, aby si každý mohl vybrat, zda ho chce vpravo nebo vlevo :)


Podzimní procházka

24. září 2017 v 18:58 | Hrašule |  Fotky

"Budem se rvát, budeme řvát, hrát nejlepší přátele,
čmárat si po tělech, že jsme dva andělé.."Přišlo mi, že tento týden utekl hrozně rychle. Vlastně ve středu byl první den, kdy jsem měla volno od rána až do večera. Můžu říct, že už na tohle nejsem vůbec zvyklá a byla to neskutečná nuda :D Občas si říkám, jak bych potřebovala na vše víc času, ale ve středu odpoledne už mi přišlo, že je to jak nekonečný příběh. Problém byl v tom, že ostatní lidé se kterými se vídám byli v práci, škole nebo prostě pryč. A venku samozřejmě pršlo, takže se nedalo jít ani pořádně ven. No nakonec jsem to přežila a od čtvrtka začal zase běžný proces :) Největší akce z týdne byla včera, kdy jsem jela do Prahy na brigádu jako hosteska na jedné akci pro děti :) Byl to skvělý den, ale přeci jen vidět tolik lidí na jednom místě už na mě bylo trošku moc a proto jsem si dnes potřebovala odpočinout od civilizace, ideálně na procházce v lese :D


Ne že bych šla na houby, ale roste jich teď tolik, že ani nešly přehlídnout. Vážně, já většinu hub najdu tím, že jenom koukám na místo kam chci šlápnout a buď tam je nebo není. Ty dál než metr ode mě už nevidím :DNádhera *_* je to tak uklidńující


A potkala jsem i "zlatou" rybku :) Přidala jsem ještě menší úpravu na fotku.. když jsem na rybku koukala naživo, vzpomněla jsem si na povídku o zlaté rybce a přemýšlela, co bych si nejvíc přála. Bohužel to vím a mé přání se nezměnilo.. problém je ale v tom, že se to nesmí nikdy splnit. Zkazilo by se tím moc věcí, mělo by to hodně špatné následky hned pro několik lidí, no stejně po tom tajně toužím ♥Nákupy

18. září 2017 v 11:57 | Hrašule |  Něco jako deníček
Perfektní video <33Hello.
Dlouho jsem tu nic nepsala, vím o tom. Není to tím, že bych na blog neměla čas, ale prostě tím, že nebylo co psát. Poslední dobou narážím na články, kde autoři popisují podzim jako krásné období. No, bohužel u mě to asi tak nefunguje. Já tohle období naprosto nesnáším. Jednak proto, že je hrozná zima, každou chvíli prší. Což je sice fajn pro pohodový večer s knihou a čajem, ale u toho já nevydržím dlouho. Nejradši bych šla na dlouhou procházku a ideálně s foťákem. Jenže v takovém počasí se toho stejně moc vyfotit nedá -.- Navíc to zatím nedošlo do takového bodu, aby byly listy stromů krásně zbarvené, takže je všude jen tak šedo a mlhavo. Well, když to nejde v přírodě a doma, člověk si musí udělat radost nějak jinak → Nákupy. Když už je tak blbý počasí, je k tomu potřeba řádné oblečení/obuv, no ne? :)

Takže jsem vyrazila udělat si radost. No. Protože jsem asociál a nemám ráda běhání po obchodech mezi lidmi, snažím se naplánovat trasu přesně a takovým místům se převážně vyhýbat nebo se tam alespoň zdržet co nejméně. Čtěte to asi takhle - napřed doma na internetu projdu katalogy nebo eshopy všech obchodů které znám nebo mi padnou do oka, tam vyberu co se mi líbí a do obchodu jdu už přímo pouze pro tu konkrétní věc. Takže jsem prošla obchody jako Deichman, CCC a tyhle klasiky, až jsem nakonec vybrala v Gate :)

Dvoje perfektní boty

https://static1.gate-wear.com/media/2017/08/1/1/6708454-89-2-PRODUCT-size-frontend-large-v-3.jpg

A ještě tyhle, ty jsou naprosto boží ♥

https://static5.gate-wear.com/media/2017/08/8/8/6707002-89-1-PRODUCT-size-frontend-large-v-3.jpg

A když už jsem tam byla, rovnou jsem si koupila i tričko, které bylo ve výprodeji. Měli i zelenou variantu, ale tohle bílé se mi líbilo víc. Navíc ten text je naprosto skvělý! ^^

Tričko s potiskem
Když už člověk musí do toho hrozného počasí, tak ať má radost alespoň ze sebe! :D :)


This week

12. září 2017 v 13:18 | Hrašule |  Něco jako deníček
Perfektní písnička ♫ Pokud také sledujete GoT, určitě si ji zamilujete ♥


"Underneath the eyes, underneath the eyes, many are the faces.."

Jinak nedavno jsem tu psala, že mi konečně začíná volno a tím pádem bych chtěla podniknout pár akcí. Netušila jsem ovšem, že se to rozjede tak ve velkém. Ve finále to dopadlo tak, že mám na každý den něco a další nejbližší volný čas budu mít asi až v pondělí :D

Pondělí - návštěva u zubaře, potom práce
Dnes - úklid, večer s kamarádkami
Středa - návštěva u příbuzných
Čtvrtek - Práce
Pátek - Slučák se spolužačkami ze střední
Sobota - Návštěva ♥
Neděle - víc plánů, musím z toho něco vybrat :D

Dále jsem zmiňovala výlet, takže se v nejbližší době plánuji vydat na hrad Rábí. Doufám, že to stihnu. než začne sněžit, protože u nás už je taková zima, že každý den čekám, až venku potkám tučňáka. Potom potřebuji sehnat nějakou oběť z mých kamarádů, která se mnou vydrží výlet do Zoo, než se zvířata definitivně zazimují :D A co máte v plánu vy? :)


Nadpisky 9.4 (FREE FOR ALL - Green)

11. září 2017 v 11:43 | Hrašule |  Nadpisky
Volně k použití pro všechny uživatele virtuální stáje :)Recept: Banánové cookies

9. září 2017 v 14:17 | Hrašule |  Recepty
Hello.
Musím se v Vámi podělit o recept na sušenky, které jsem dnes pekla. Původní recept není můj, je ze stránky Nejrecepty.

Potřebujeme:

1 šálek ovesné vločky
3/4 šálku kokos
2 ks banán
1 lžíce med
rozinky, oříšky, hořká čokoláda, sušené ovoce..

Banán rozmixujeme nebo rozmačkáme a vše smícháme dohromady. Ovesné vločky jsem neměla, takže jsem použila špaldové. Další menší úprava byla, že jsem vločky samotné ještě trochu opražila na pánvi, jsou pak křupavější. Dál smícháme vločky, banán, med, kokos a zbytek si můžete přidat podle sebe. Já přidala nadrcené pekanové ořechy, kustovnici, sušené meruňky a hořkou čokoládu, kterou jsem ještě nastrouhala nahoru na sušenky.
Pečeme na 180°cca 20-30 minut, když je pečete méně, jsou více měkké :)Všechny fotky jsou vlastní. Je to opravdu jednoduché a zvládne to každý, můžu potvrdit. Oproti minulému pokusu o muffiny tohle dopadlo výborně i v mém podání, takže nemějte strach. Když jsem to zvládla já, tak už každý :D


Fotky: Konec léta, začátek prázdnin

6. září 2017 v 17:43 | Hrašule |  Fotky
Taková typická letní :D ♪♫ úžasný videoklip, btw

Asi trošku zvláštní nadpis, já vím. Ale je to ironie. Pokud jste četli některé předešlé články tak víte, o čem mluvím. Pokud ne, tak jen stručně, neudělala jsem teď státnice v září, na které jsem se učila celé léto. Tím pádem jsem pomalu neměla žádné prázdniny, protože jsem celý srpen byla doma s učením. Takže čekám do června, na další pokus. A mezitím mám půl roku volna. Což je vlastně ironie, protože mi začínají prázdniny na konci léta :D Na brigádu teda budu chodit pořád, ale je to zajímavá změna, najednou nemít žádný stres ze školy. Popravdě, prvotní deprese už pomalu odpadla a člověk si najednou uvědomí, jaká je to úleva. Vždyť pokud v červnu udělám státnice a dostanu se na magistra, tak mám legálně rok prázdniny. Což je vlastně boží :D ♥ Vstávám každý den kolem 7h, jak jsem byla zvyklá přes léto. Jenže teď vstanu v 7, dám snídani a nemusím se učit. No jo, ale co dělat? Najednou tolik volného času o_O Ono to zase rychle přejde, až začnu chodit na brigádu, ale je to fajn změna. Hlavní výhodou je, že není žádný stres *_*


Takže můj první den prázdnin je strávený naprosto báječně. Zmrzka (tu jsem nestihla vyfotit), kafíčko a knížka na balkoně, tak to je maximální pohoda ♥ Na knížku jsem se těšila už od narozenin, kdy jsem ji dostala, ale bohužel jsem do teď měla hromadu povinností a nedostala se k ní.


Zvláštní fotka, přitom tak obyčená, doslova každodenní "věc" :)


Konečně mám čas na focení, fimo, grafiku, všechno! Na rodinu, kamarády, práci.. na všechny blízké, kteří mi poslední dobou tolik chyběli a které jsem musela kvůli učení odmítat. Naše návštěvy, grilovačky, kafíčka, víno, filmy, přespávačky.. Aw, jak já už se na tohle všechno těším. A na Tebe nejvíc ♥ Je mi jasné, že já zase rychle objevím další činnost nebo problém, kvůli čemu nebudu nic stíhat, ale užívám si alespoň ty chvíle teď.

Výsledek obrázku pro be careful what you wish for because you just might get it quote
V dohledné době plánuji alespoň maličkosti z toho, co jsem poslední měsíc chtěla a nemohla:

→ Přečíst si knihu
→ Navštívit nějaký zámek / hrad
→ Jít do kina
→ Jít do restaurace
→ Jít do zoo
→ Akci s kamarádami/lidmi z práce
→ Konečně aktualizovat profil na Fleru
→ Koupit si něco hezkého
→ Na většině z uvedeného mít foťák ♥
→ Být s jistou osobou co nejvíc (X)

Nazveme tuto osobu X, protože nechci zveřejňovat žádná jména a nic moc osobního :) Ale moc mě mrzí, že jsem s X nemohla být poslední dobou. Vím, co máš za problémy a starosti a je mi líto, že jsem s tebou byla tak málo, ale vážně to jinak nešlo. Well, máme pro sebe ještě skoro půl roku, takže slibuju, že už mě máš jen pro sebe ♥
A mohla bych pokračovat několika dalšími věcmi.. já sice nejsem člověk, který něco může plánovat takhle dopředu, protože se neustále něco mění kvůli okolnostem, ale tohle si chci splnit. Možná jste čekali nějaké zázraky, ale po článku s bublinami jste si asi všimli, že já mám OBROVSKOU radost i z maličkostí, takže jsem i s tímto seznamem naprosto spokojená :D