Únor 2017

Nový layout

24. února 2017 v 18:48 | Hrašule
No.. tak nový layout tu je, ale stejně to není tak, jak jsem si představovala, takže asi dlouho nevydrží :D Chtěla jsem alespoň světlou, ideálně bílou stránku a to se podařilo, takže půlka je splněná. Až bude víc času, chystám se udělat ještě jiný. Tenhle jsem chtěla udělat hlavně kvůli obrázku v záhlaví, je úplně wow *_* Jinak během nastavování byli asi 4 lidi online, takže se omlouvám, pokud někomu najednou zmizela stránka atd. :D

Doufám, že se všichni máte fajn, já jsem psychicky zničená ze školy. Po dnešním předmětu mám strach, že nezvládnu udělat ani tenhle, natož ještě bakalářku a státnice Q_Q ..
Alespoň jsem začla koukat na jiný seriál (Grey's Anatomy) ♥
takže možná občas udělám i nějakou grafiku s mými novými oblíbenci :)

Výsledek obrázku pro derek a meredithNailArt 2.5 (Blue and White)

21. února 2017 v 22:03 | Hrašule |  Nail Art
Další :) tyhle se mi vážně líbí, tak snad nějakou dobu vydrží :D jednoduché, ale časově hodně náročné, dlouho se čeká než zaschne "slupovací" vrstva. Jinak jsem dnes chtěla udělat nový layout, nějaký světlejší, ale dvakrát jsem zavřela photoshop s tím, že nevím jak dál a nemám na to náladu, místo toho dělám nehty a koukám na seriál.. katastrofa :D


A druhá ruka


Stejně jako u předchozích - líbí se mi, jak je každý originální *_*


Fotky: Šumava

21. února 2017 v 13:21 | Hrašule |  Fotky
Zdravím, po menší pauze. Byla jsen na "dovolené" na Šumavě. Byl to takový typ aktivní dovolené, po které se vrátíte ještě víc mrtví, než když jste odjížděli. Ale pravda, hlava si tam odpočine :)

Výlet na Ostrý. Ano, to nic přede mnou je opravdu "cesta" :D

Nádherný výhled. Všude kam se podíváte.►♫♪♫

NailArt 2.4 (Colors|Different)

10. února 2017 v 16:43 | Hrašule |  Nail Art
Jako z desigualu :D I když to možná vypadá náročně a složitě, je to naopak hrozně rychlé a jednoduché :)Logo 4.4 (Creative Club)

10. února 2017 v 11:46 | Hrašule |  Loga
Další logo, tentokrát pro Creative Club, který najdete ve Virtuální Stáji

(Klikni na obrázek pro zvětšení)

Fotky: Neverending winter -.-

9. února 2017 v 16:30 | Hrašule |  Fotky
Zase pár fotek z procházky. Konečně u nás k tomu sněhu alespoň jeden den svítilo sluníčko.


Jako zimní tapeta na windows :D
Tahle fotka mi přijde jako "poslední snaha o přežití" :)


A sladký bonus na závěr♫♪♫►♫

NailArt 2.3 (White, Gray & Pink)

5. února 2017 v 11:36 | Hrašule |  Nail Art
Tak upřímně, z těchhle mám opravdu radost :D Dostala jsem od kamarádky nové štětce, nejtenčí je tlustý asi 2mm, takže to s nimi jde skvěle *_*
Udělala jsem napřed černé linky a potom vybarvovala, takže jsem měla trochu strach, že to všude přetahnu a budu muset obtahovat znovu. Naštěstí se to celkem povedlo i na první pokus a nemusela jsem nic předělávat :D

A ještě písnička ♥

Recenze 0.5 (Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti)

4. února 2017 v 11:15 | Hrašule |  Filmy
Takže jako další film, jsem vybrala tenhle. Sledovala jsem ho hned další den po Fantastických zvířatech, tak jsem si dopředu trochu říkala, že lepší to asi nebude. Ale naopak musím říct, že mě film mile překvapil.

Popis CSFD:
Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele.
Hodnocení CSFD: 70%

Napřed musím říct, že nevím, pro jakou věkovou kategorii je tenhle film určený. Přišlo mi, že tak 50/50. Polovina filmu je pro děti, ale pak se tam objeví skoro hororové scény. Bohužel po scéně, kdy máte skoro infarkt, je najednou scéna pro děti, kde si říkáte jenom : RLY? Další problém jsem měla trochu ze začátku, protože nemám ráda filmy, kde se vrací děj v čase, přeskakuje z jednoho období do druhého, atd. a přesně o tyhle scény zde není nouze. Takže jak se ve filmu objevila časová smyčka, říkala jsem si a ty vole průser :D Ale i přesto si na to člověk zvykne a po chvíli může říct, že už se v tom "vyzná" (nebo si to alespoň myslí). Ode mě 100 bodů pro slečnu Peregrinovou (Eva Green)! Prostě taková temná ředitelka ústavu, která by mohla z fleku být zlá královna. Jak už jsem psala, film byl asi jako taková trošku hororová pohádka pro děti. Ale i tak bych se na něj klidně podívala znova, myslím, že nikoho neurazí :)

A největší radost mi udělala písnička na konci od mých oblíbenců Florence + The Machine :)

Recenze 0.4 (Fantastická zvířata a kde je najít )

4. února 2017 v 11:06 | Hrašule |  Filmy
Tak, jako další level prokrastinace jsem přešla od nailartu a fimo hmoty k filmům. A rovnou jsem našla dva nové oblíbené. Jedním z nich je tenhle :)

Popis CSFD:
Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?
Hodnocení CSFD: 77%
...

Tak, jelikož miluji všechny knihy i filmy Harryho Pottera, tak nějak jsem doufala, že se mi bude líbit i tenhle film. Ze začátku jsem si připadala v ději trochu zmatená, ale jak se objevily první příšerky, bylo to wooow! Knihu jsem nečetla, takže nemám s čím porovnat, možná bych tu teď psala něco jiného, kdybych ji četla, ale takhle musím říct, že jsem z filmu byla nadšená. Dovolím si i říct, že pokud má film nějaké nedostatky, jistě to nahradí vizuální efekty. Pokud jste jako já vyrůstali na Harry Potterovi, film doporučuji. Také myslím že neurazí nikoho, kdo má rád fantasy filmy :)

A ještě skvělá hudba ♫►♪♫

Fotky: Frozen

2. února 2017 v 21:09 | Hrašule |  Fotky
Hezký večer, dneska jen pár fotek :) Ale za 14 dní se chystám na Šumavu, tak tam snad nebude o fotky nouze :DA ještě moje oblíbená "zimní" písnička. Zároveň jedna z mých nejoblíbenějších kapel ♥


"Tell me I'm frozen but what can I do?
Can't tell the reasons I did it for you
When lies turn into truth I sacrificed for you.."