Prosinec 2016

Nový blog :)

26. prosince 2016 v 11:08 | Hrašule |  Zábava
Zdravím všechny :)
Konečně jsem se rozhodla rozjet něco nového a tím je vyrábět věci z Fima. Už jsem nad tím přemýšlela dlouho, až jsem si řekla, proč to nezkusit. K Vánocům jsem dostala fimo hmotu, takže se budu snažit vyrábět náušnice, náramky, šperky a tak. Pokud se mi bude alespoň trochu dařit, ráda bych je zkusila prodávat na Fleru. Sice nevím, kdy to budu dělat, protože už takhle nic nestíhám a potřebovala bych, aby měl den minimálně 40 hodin, ale snad to nějak opadne :D S tím ale vzniká i nový blog, protože tady už by byl hrozný chaos. Navíc chci tenhle nechat na grafiku, fotky, nehty a občas i nějaký text :D
Nový blog najdete na adrese http://fimovyrabeni.blog.cz/


Tady pokračujeme dál, bylo by mi i líto ho po tolika letech zrušit :) A ještě přidám ukázku mé první tvorby.


Christmas Time aneb nějaké to přání a poděkování

24. prosince 2016 v 18:05 | Hrašule |  Zábava
Když už vánoční, tak jedině tohle ♥


Napřed Vám chci všem moc poděkovat za návštěvy, reakce, pozitivní i negativní komentáře. Hlavně děkuji mým "SB" a častým návštěvníkům, díky kterým se občas donutím sem něco přidat. Dále Vám všem přeji krásné, šťastné a veselé Vánoce, hodně dárečků, ať se Vám splní vše, co jste si přáli. Krásné svátky, pořádně si odpočiňte, jezte cukroví, koukejte na pohádky, seriály, nebo co máte rádi. Užijte si nejen dnešní večer, ale i celý příští rok.
Děkuji Vám všem ♥

NailArt 2.1 (Christmas)

23. prosince 2016 v 13:40 | Hrašule |  Nail ArtPísnička

19. prosince 2016 v 0:09 | Hrašule |  Zábava
Hezký večer všem :)
Nedávno jsem přidávala článek s videem, ze kterého jsem nutně hledala písničku. Tak jsem ji po pár dnech konečně našla!
Pokud se líbila ještě někomu, tady ji máte :))


NailArt 2.1 (Colors)

17. prosince 2016 v 11:44 | Hrašule
Prosba o pomoc

16. prosince 2016 v 10:53 | Hrašule |  Zábava
Prosím, sháním písničku, co hraje v tomhle videu v čase 4:37 - 6:52
Mám tu někoho, kdo ji zná? :) Nebo nevíte, přes co to zjistit? Už jsem zkoušela různé rozpoznávací aplikace, ale ani jedna ji nenašla. Děkuji všem, alespoň za snahu :D


Takový pohodový den vysokoškoláka

15. prosince 2016 v 22:43 | Hrašule |  Něco jako deníček
Vánoce jsou svátky klidu a pohody? Aha, vážně? Haha, to k tomu ale nesmíte studovat vysokou školu, aneb jak probíhal můj zápočet. Vzhledem k tomu, že to byl poslední pokus, byly to ještě větší nervy než normálně.

Takhle nějak to probíhá u ostatních lidí: Přijdu v klidu do třídy, není mi z toho celý den špatně a jsem v pohodě. Posadím se do třídy a počkám, až profesor rozdá testy. Nenervuji se, protože jsem se to učila a měla jsem na učení dostatek času. Při zadání testu sedím normálně, postupuji podle otázek, v klidu odpovídám na jednu podruhé a nestresuji se. Nepanikařím, vše si promyslím a potom test normálně odevzdám.Aha, takhle to vypadá úplně pohodově.

Asi si říkáte, z čeho mají vysokoškoláci pořád deprese, tak vám popíšu průběh mého zápočtu.Samozřejmě jsme měli jeden v úterý a další ve středu, takže prostě na jeden bylo méně času. Při příchodu do třídy profesor řekl, že jsou pouze 2 pokusy, tudíž tenhle je poslední. Ty vole. To byl první infarkt. Samozřejmě mě napadly všechny možné otázky - co budu dělat, až mě vyhodí? Budu si to muset o rok prodloužit, co budu dělat? Kde budu pracovat?.. Panika. Tep 150. Dostala jsem svůj test, samozřejmě jsem hned prolistovala všechny otázky. Ne, tady nemůžu brečet. Nic nevim. Notak, přece jsem se na to učila dlouho, musím něco vymyslet. První stránka hotová, dál. Úplný okno. Půjde vyndat tahák? Ne ty vole, je to blbá třída, vyhodí mě. Neudělam to a budu si muset prodloužit studium, jsem v hajzlu, jak to vysvětlim doma. Vyndam tahák. Ne, mam strach, to bude ještě horší. Napíšu další stranu testu s tepem asi 170. Fajn, tak ten tahák vyndam,jenom na ty nejhorší otázky. Všichni ostatní něco píšou, budu jedinej idiot, kdo to neudělá. Ok, opsala jsem 2 otázky, ty další vymyslim, mám strach. Počítám otázky, kolik jich mám na 80% dobře, jestli už to bude stačit na hranici zápočtu. No ale potřebuju všechny, jen tak pro jistotu, kdyby bylo něco špatně. Tohle je fakt za trest. Super, už mam odpovědi u všech otázek, ale nevím, jestli dobře. Půjdu to odevzdat? Ne, všichni ostatní sedí, radši počkám na konec, abych neupoutávala pozornost.
Jestli to neprojde, tak bude průser.
Tak asi po 3 infarktech jsem, čekání na výsledky a několika hodinách hrůzy jsem dostala výsledky a zjistila, že zápočet mám! :)
A teď si jdu konečně užít tu vánoční atmosféru, protože pokračování zkoušek je až v lednu!
A moje oblíbená ♥

Důvod k úsměvu

14. prosince 2016 v 10:02 | Hrašule |  Něco jako deníček
Zdravím všechny,
dnes se mi stahla nějaká aktualizace pro firefox a nechci to zakřiknout, ale zatím to vypadá, že blog už funguje!
Jinak dnes dělám opravný zápočet, tak prosím od 13h držte palce. Odpoledne přidám ještě nějaký článek :)
A musím se s vámi podělit o cukřík z univerzitní kavárny, který mi zlepšil den :DNadpisky 8.7 (FREE FOR ALL - Winter)

10. prosince 2016 v 22:55 | Hrašule |  Nadpisky
Ahoj :)
Tak po dlouhé zase nějaká grafika, nadpisky pro uživatele VSU
Jinak v úterý a středu mám zápočty, tak na mě myslete a držte palce, ať se do té doby nezhroutím :D


A písnička :)

Vánoční atmosféra

4. prosince 2016 v 10:36 | Hrašule |  Fotky
Přeji hezké nedělní dopoledne všem :)
Tak jak jste na tom s přípravami na Vánoce? Už máte nakoupené dárky? Pečete cukroví? Já se musím pochválit, letos už mám víceméně skoro všechny koupené a myslím, že ostatním udělají radost :) Jinak klasicky nestíhám, příští týden mám ve škole 3 zápočty, tak to už asi nemá ani cenu se učit, protože to stejně nestihnu xD
Tak se s vámi podělím alespoň o fotky, kterým už chybí jen sníh :)