Říjen 2016

DIY: Organizér z roliček

30. října 2016 v 10:28 | Hrašule |  Do It Yourself
Ahoj,
vítám Vás u článku. Chtěla jsem ho sice přidat už včera, ale už byl večer a výtvor nešel vyfotit normálně, tak jsem čekala do dneška, na lepší světlo. Bohužel krok za krokem návod nemám, protože už takhle to byly nervy, ale myslím, že ani nebude potřeba, všichni to jistě pochopí :) Nahoru chci pak přidat ještě další "přihrádky", až nasbírám zase více roliček.
Návod jsem našla na facebooku, bohužel sem neumím dávat videa z těchto stránek, takže alespoň odkaz na zdroj je zde: https://www.facebook.com/5min.crafts/videos/784400431702544/?pnref=story


:)..Titulek článku musí obsahovat aspoň jedno písmeno nebo číslo

29. října 2016 v 9:46 | Hrašule |  Něco jako deníček
Ahoj! :)
Dlouho zde nebyl žádný článek, bohužel vůbec nestíhám, celý týden jsem buď ve škole nebo v práci. A včera když bylo konečně volno, tak jsme jeli na návštěvu a pak ještě šly s holkama do čajovny. Ještě mě doma čeká úklid a odpoledne chci zkusit další DIY, tentokrát organizér na stůl z roliček, tak uvidíme, pokud se to povede, hodím sem foto :)
Zatím alespoň písnička.


DIY: Helloween

22. října 2016 v 11:31 | Hrašule |  Do It Yourself
Protože bude za chvíli helloween, našla jsem pár DIY dekorací :) Jinak doma žádnou takovou výzdobu neděláme, max. vyřežeme dýni :D Co vy? Plánujete nějakou výzdobu, maškarní nebo nějakou akci? :)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/fb/0a/5a/fb0a5a9859663ed4cb4312f7b486d263.jpg

Halloween treats - candies box- toilet roll:

Oreo Eyeball Cake for Halloween!:

diy-guirlande-fantomes-halloween Plus:

1 Hängespirale Gespenst repinned by www.landfrauenverband-wh.de #landfrauen #lfv wü-ho #kreativ:

Toilet Roll Bat Buddies - 5min halloween craft for kids | MollyMooCrafts.com:

Tyhle poslední mám v plánu vyzkoušet. Nejradši bych si ale dala ten dort :D
zdroj: pinterest

VSU (Virtuální Stáj Ufonek - O co jde?)

20. října 2016 v 9:51 | Hrašule |  Zábava
Dobré ráno všem :)
jelikož dost často odkazuji na tuhle stránku Stáje, vysvětlím Vám o co jde. V podstatě je to online hra, kde si můžete založit nebo koupit své vlastní zvíře, budujete si kariéru, sbíráte body, soutěžíte a tak dále. Se zvířaty můžete závodit nebo se účastnit výstav, za které získáváte pohárky, body a nebo i reálné ceny.Může se vám to zdá jako hra pro děti, ano, to nepopírám :D Ale věkové rozmezí je tam momentálně převážně 15-25 let, takže se nemusíte bát. Já sama jsem tam začla hrát asi před 7 leti. Sice to není tak vzrušující hra jako třeba Skyrim, Wow, apod., ale na druhou stranu vidíte úspěchy, které už jste dokázali. Na ukázku vám sem dám print, jak vypadá třeba stránka s vašimi zvířaty.


Stránka je přehledná, kolem stránky máte spoustu možností, a také nápovědu pro nováčky :) Fotky ke zvířátkům si můžete vybrat z místní galerie nebo nahrát svoje vlastní. Také můžete mít svoji funkci (práci), která vás bude bavit, např. veterinář, trenér, antispam, pořadatel akcí a miniakcí nebo lektor a pořádat vlastní kurzy. Můžete se přihlásit do klubu, kde se pořádá ještě víc soutěží a navíc zde můžete najít i spoustu kamarádů (a pozor, to řikam i já, asociál :D)

To je asi ke shrnutí vše, více se stejně dozvíte v praxi, kdybyste se to rozhodli vyzkoušet. A jak to souvisí s mým blogem? Nejčastěji zde přidávám grafiku právě pro uživatele Stáje, kteří můj blog navštěvují a mohou si zde vybírat volnou grafiku, kterou právě ve Stáji využijí na svém profilu.


A tady máte ukázku, jak vypadají moje nadpisky použité v profilu jedné uživatelky Pokud byste se rozhodli přidat k nám, rádi vás přijmeme do kolektivu a těšíme se na každého nového člena! :)

Profil 2.3 (FREE FOR ALL - Autumn|Border colie)

17. října 2016 v 16:54 | Hrašule |  Profily
Profil volně k použití pro všechny uživatele Virtuální StájePokud máte zájem o vyplnění, napište zde do komentáře, nebo na stáji vzkaz


A ukázka vyplněného :)


NailArt 2.0 (Galaxy)

16. října 2016 v 17:42 | Hrašule |  Nail Art
Dnes jsem dělala své oblíbené *_* Podle mě jedny z nejhezčích a navíc nejjednodušších designů :) Zabere to asi tak 15 minut, bohužel dlouho trvá, než uschne těch několik vrstev laků.
Recept: Jablečné muffiny

16. října 2016 v 17:33 | Hrašule
+ přidat na kostičky nakrájenou hořkou čokoládu
Jablka jsem vzala odhadem 2 a vyšlo mi to na jednu plechovou formu - 12 muffinů.

"V míse smícháme suché přísady a jablka, pak přidáme tekuté a opatrně 3-4x promícháme. Nesmí se to třít, jen na hrubo promíchat. (Já to promíchala trochu víc a taky se nic nestalo :D) Naplníme do formiček na muffiny (nejlepší jsou silikonové - nemusíme vysypávat) nebo papírových košíčků a můžeme posypat posypkou z 1 lžíce cukru a půl lžičky skořice. Pečeme na 200 °C asi 25 min."

Ano, recept je z internetu a navíc se to špatně kopíruje, takže snad vás printscreen neurazí :)
Jen jsem udělala drobné úpravy, podle toho, jak jsem je pekla já :)
Fotku jsem bohužel nestihla, tak snad příště :D
Jinak chutnají jako lívance, štrůdl a bábovka dohromady, jsou moc dobré a jednoduché, určitě je brzy upeču zas, pak doplním foto :) Recept tu mám hlavně kvůi sobě, abych ho příště mohla rychle najít.
původní zdroj: recepty.cz

Dnešní den

15. října 2016 v 19:13 | Hrašule |  Něco jako deníček
Dobrý večer :)
Musím se s Vámi podělit o dnešní zážitky. Dnes jsme byli na křtu, kam nás pozvali příbuzní. Já nikdy křest neviděla, takže to pro mě byla premiéra. Popravdě jsem z toho byla dost nervózní, protože jsem naposled slyšela o průběhu křtu ve středověku :D Překvapivě kostel vypadal uvnitř celkem moderně a co mě překvapilo nejvíce, bylo kázání. Už jsem na pár bohoslužbách byla, taky na pár křesťanských svatbách (ačkoli já sama "věřící" nejsem), ale tohle se mi líbilo vážně nejvíc. Přišlo mi, jakoby ta slova měla vážně smysl, nebylo to jen plácání o něčem (většinou spíš o ničem, jako na jedné svatbě, která mě absolutně nezaujala). Navíc to nebylo zbytečně dlouhé a přesto mi to přišlo dost osobní a upřímné.
Co Vy, máte nějaký podobný zážitek? Pokud se o něj chcete podělit v komentářích, budu jenom ráda :)

Dále sem musím dát písničku, kterou jsem objevila včera v rádiu a od té doby ji poslouchám pořád dokola. I když tento styl není můj nejoblíbenější, písnička se dobře poslouchá :) Hodně mi připomíná skupinu Hozier.


Jako další se musím pochlubit dalším kouskem do své psí sbírky ve Virtuální Stáji
(Ano, byl drahej, udělala jsem si radost a mám z něj opravdu Vánoce :D)
Úplně mega roztomilej ♥
Kladívečko <3
Autor fotky: Anna Postniková

Výsledek obrázku pro autumn pictures

Layout 3.6 (Hopeless Wanderer) - použito

13. října 2016 v 22:46 | Hrašule |  Layouty
Pokud pamatujete na tenhle nedávný layout, můžete se podívat, jak vypadá použití na blogu.


A ještě pár avatarů. aby nebyl tak prázdný článek. Popravdě nemám dnes zrovna skvělý den, takže nemám moc náladu na nějaké rozepisování nebo grafiku. Pokud byste měli nějaké přání na DIY nebo Nailart, klidně hoďte něco do komentářů, pokusím se to vytvořit a udělat fotočlánek :)

Autumn Autumn Autumn Autumn

Logo 4.2 (Škola v Mont Saint Michel)

13. října 2016 v 11:45 | Hrašule |  Loga
Odkaz na hru najdete ZDE - můžete se přidat i vy :)