Květen 2015

Fairytale

30. května 2015 v 20:49 | Hrašule |  Fotky
Dnes jsem byla u nás na chalupě a hrozně se mi líbily květy jabloně, vypadalo to jako v pohádce, tak se s Vámi musím podělit :3Potom jsme šli natrhat šeřík (bohužel ho nemáme, protože stihl odkvést), tak jsem si na něj vzala nůžky, které jsem ale nechtěla nést v ruce a do kapsy se nevešly. Tak jsem to vyřešila takhle, připadala jsem si jako Asassin s jeho "skrytou čepelí" :D


Pohovor na brigádu!

29. května 2015 v 12:03 | Hrašule |  Něco jako deníček
Zdravím :)
Nedavno tu byl článek o tom, jak jsem odpovídala na inzerát na brigádu. Dnesk se mi ozvali a v pondělí mám jít na pohovor... JÁ na pohovoru? Tak snad nebude moc ostuda :D

Co Vy, také sháníte něco na léto? Případně máte nějaké dobré zkušenosti s pohovorem? :)


Výlet + fotky

28. května 2015 v 21:18 | Hrašule |  Fotky
Dnes jsme byli s přítelem na procházce a bylo hrozně hezky, tak se musím podělit i s Vámi :)

Modus Polens

28. května 2015 v 15:09 | Hrašule |  Něco jako deníček
Tohle vzniklo při naší přednášce logiky, kde se zrovna probíral modus ponens a tollens. Bohužel po tomhle výtvoru nemůžu ani jedno z toho říct nahlas, aniž bych se začla smát.

♫ Brigáda na léto ☼

28. května 2015 v 11:24 | Hrašule |  Něco jako deníček
Vítej.
A je to tu, další problém. Jako kdyby nestačilo, nedavno psát mail do školy, teď bude určitě brzy další. A taky že jo. Hned dnes ráno.
Abych Vás uvedla do situace, sháním (asi jako většina) brigádu na léto, protože logicky, aby mohl člověk utrácet, musí nejdřív vydělávat :D No.. takže jakou a kde začít. Jako první jsem se šla zeptat u nás ve městě do pobočky KIK, kde shodou okolností měli zájem a řekli, ať donesu životopis, že se ozvou. Měla jsem hroznou radost, tak jsem tam s životopisem běžela hned druhý den. Well, už je to měsíc a pořád se neozvali. Asi bych měla hledat jinde.

Tak jsem našla inzerát na internetu, že hledají někoho na "Brigádu ve skladu", tzn. balení CD/DVD. To by pro mě bylo ideální, protože bych nemusela tolik s nikým komunikovat a dělat si podle sebe. Poslala jsem životopis a čekala. Včera a dnes telefon, který jsem bohužel ani jednou nezvedla, protože jsem byla vždy ve škole u zkoušek (už zbývají jenom 3, YES!)..tak jsem koukala do mailu, jestli mi neodepsala paní doktorka ze školy (pořád nic ^^, myslí si, že jsem idiot za ten maiil), ale místo toho jsem tam našla odpověď z brigády! No, ale bylo tam, že platové ohodnocení je jiné (nižší) než na interátu a že se pobočka nachází jinde.

Zase tep 200, protože jsem musela honem něco odepsat.
Ale co? Chci tam vůbec jít? Ne nechci, je to mimo Plzeň a bude tam špatná doprava, napíšu že ne. Ale jak to napíšu. Zase nějaký oslovení, co dál? Hm, nebo proč tam vlastně nechci? Určitě se tam dá nějak dostat a třeba by to nebylo tak špatný. Tak kouknu na autobusy a uvidím. No vida, jezdí to tam celkem často. Tak napíšu že jo.

Nějakým zázrakem jsem odpověď sepsala do 5 minut a ještě se dokázala zeptat na bližší informace (musím se pochválit)
Gratuluji Vám, pokud jste článek dočetli až sem. Co vy, jaké máte zkušenosti se sháněním práce nebo brigád? Příp. máte taky problém v komunikaci jako já? :D

Více avatarů ke stažení

Layout 2.7 (FREE FOR ALL - Lonely girl)

27. května 2015 v 23:57 | Hrašule |  Layouty
Další layout volně k použití, tentokrát trochu jiný styl než obvykle :)
Inspirací byla písnička od Avenged Sevenfold, část textu je napsaná v záhlaví.


Napřed ukázka vyplněnéhoPrázdnýA ikonky do menu, stačí přidat text jako na vzoru :)

Tep 200/min. aneb jak napsat mail učiteli/nadřízenému

27. května 2015 v 20:01 | Hrašule |  Zábava
Hned pro začátek je třeba zmínit, že ačkoli se článek nachází v rubrice "Zábava", tak to vůbec žádná sranda ani zábava nebyla. A co se dělo? Napřed se musím pochlubit, dnes jsem (úspěšně, YES!) splnila zkoušku ze ZIT (počítače, sítě a databáze). A hned další úkol byl, přijít domů, udělat samostatnou práci a odeslat vedoucímu předmětu na email.

Jak začít.. (psáno v 19h)
"Dobrý večer..." NE, to je špatný, musím tam dát oslovení " (Delete)
"Paní profesorko.." Sakra, musím napsat VÁŽENÁ, to nás učili na střední. Ale ona neni profesorka, tak napíšu "doktorko". To vypadá blbě, jako kdybych psala do nemocnice. Bude si myslet, že jsem idiot. Sakra. Vygooglim vzorový mail.
*Po 5ti minutách*
Hm, taky píšou "Doktore/doktorko", necham to tam. Co dál?
Posílám Vám.. bla bla.. to jsem zvládla celkem rychle :D
Co jí posílam, jak se to přesně jmenuje? Kouknu na stránky předmětu radši.. jo, je to dobře.
Jak se rozloučit.. všichni píšou "S pozdravem".. ale to je divný, přijde mi to kamarádský. A hele, kamarádka poradila "S přáním hezkého večera". Jo, to zní dobře, napíšu to tam.
Super, jako předmět dám název předmětu + úkol.. ještě zkopírovat mailovou adresu, abych to nenapsala špatně. Super. Ještě kliknout na odeslat. Dobře, teď. Pro boha NEKLIKEJ na to! Vždyť jsem tam nedala tu přílohu. Jsem idiot... Ok, příloha tam je. Dobrý, tak teď "odeslat".. Je to tam. Rychle odhlásit, než stihne odepsat.

Achjo. Vždycky mám problém, napsat někomu takovýhle mail, jak jste na tom Vy? :) Doufám, že Vás moje myšlenkové pochody aspoň pobavily :D


A písnička, kterou jsem si dneska zamilovala :3Edit 0:27
Pořád neodepsala! Určitě už mě nesnáší :D :DVýhra v Giveaway

27. května 2015 v 16:01 | Hrašule |  Zábava
Musím se pochlubit, asi podruhé v životě jsem něco vyhrála v nějaké soutěži, takže mi to pochopitelně udělalo obrovskou radost :D Dnes mi dorazily ceny z Giveaway na blogu http://boudoir.blog.cz/ . Moc děkuji! :)

Foto pro ukázku


A hrozně mě potěšil milý dopis od majitelky blogu :3


Ještě jednou děkuji, od teď budu web navštěvovat ještě častěji :D

10 minut s batoletem :D :D

26. května 2015 v 20:17 | Hrašule |  Zábava
Tohle nejde nesdílet, tenhle obrázek mě před chvílí pobavil a směju se tomu pořád :D

(Klikni pro zvětšení)

Game of Thrones: Season 4 Bloopers

26. května 2015 v 18:10 | Hrašule |  Zábava
Naprosto epické video, zkažené scény z GoT :D