Duben 2008

H&M 3.Díl kaktusové jeskyně

27. dubna 2008 v 18:33
"Májovko seš v pořádku?" Patala se znovu Hrašule. " JJ asi jo" řekla Májovka.
"Kde jsou ostatní?" ptala se Májovka.Zavalilo je kamení a jsou na druhý straně jeskyně než my. "Šimon je mrtvý?" zeptala se vyděšeně Májovka. "Doufam že jo" řekla vesele Hrašule. Májovku to nepobavilo a tak se Hrašule zeptala: "Tobě to snad vadí?" odpovědi se nedočkala..
Za chvíli Hrašule pronesla: "Michajlík se někdy má že nechodí do školy ale ted se ulejeme my"
Májovka se zvedla ze země ale to už Hrašule někam vyběhla. "Kde seš?" Ptala se Májovka. "Zdrhnul mi Speedy" řekla otráveně Hrašule. "To je blbej myš" řekla Hrašule. "Blbej myš??" vtom se obě otočily a spatřily ObjektB. "Hrašule ty si řekla ten myš?" zeptal se objekt B "vysklonuj mi slovo myš !Hrašule: " echm...ehm..:
1.p.myš
2.p. Myše
3.p.myšovi
4.p myše
5.p. Myši
6.p. Myšovi
7.p. Myšem
"Hrašule!co sem ti dala z čj?" zeptal se obejtk B
"Tak to byste snad měla vědět vy ne?,já si známky nepsala!"
*Hrašule na Májovku * radši bysme měli zdrhat začíná měnit barvy
Májovka:"taky si myslim"
*zdrhli *
"Hele už za náma neběží"řekla Hrašule
"tak se můžem chvíli usadit" řekla Májovka když vtom se zezadu ozvalo:
"Mýýýýýýýýýýýýš pomóóóóoćt" a hrozná rána jako kdyby se bořila půlka jeskyně když vtom Hrašule s Májovkou uviděly jak proti nim vyběhla malá bílá myška a Hrašule vypískla: "Speeeedy ty žiješ?" Co to bylo za ránu? Májovka se začala shánět po své kose" Když ji našly šli se podívat tam kde slyšely tu ránu. "Hele je tu díra v podlaze!" vyřklikla Májovka. " A hele je v ní ObjektB a hned vedle černý " vykřikla rozzářená Hrašule.
"hele škoda že těch učitelů nešlo víc,když je dokážeme takhle setřást xD" řela Hrašule
"njn hele támhle někdo jde a něco mluví zalez!" řekla Májovka. "hele někoho mi připomíná" řekla Hrašule. "a koho?" řekla Májovka. "nevim nevidim mu do tváře" řekla Hrašule.
"Hele a prosí o jídlo to je Petra!"
"Pééééétróóóó" zařvaly obě dvojhlasně.
"Jé to jste vy?Nemáte něco k jídlu?" ptala se Petra
" Ne nemáme a kde jsou ostatní?"zeptala se Hrašule " Bud utekli nebo nepřežili ale všichni se rozdělili,jenom vím že Šimon to nepřežil(no konečně další pryč!=oP)
"Jupííííí zapískla Hrašule a s Petrou vyskakovali metr do vzduchu.
Májovku to zklamalo...
Konec 3.dílu.

H&M 2.Díl

27. dubna 2008 v 10:31
"A kudy se tam asi jako chcete dostat?"začala skandovat Kristýna. "Třeba vlakem nebo autobusem" odpověděl Calta s Bystřinou. "Víte aspoň směr? "zeptala se Hrašule.Všichni se zatvářili zmateně když v tom vykřikl ObjektB já vás povedu (LuckaT. Si šla pro žiletku).všichni se po sobě koukli a vtom Sliz pronesl: "Vy tam trefíte?" Objekt B se podíval trochu divně a po chvíli těžkého přemýšlení řekl: "Myslím že ne". Všichni si oddechli. "A neměla bych dojít pro jinýho učitele?"
zeptala se Hrašule.V Objekt B řekl: " Myslím že je to dobrý nápad". "Ale pro koho?" Zeptala se Májovka. "Bude se hlasovat!" vykřikla Zdena. "Tak dobře řekl ObjektB"
Hrašule: 1hlas pro Vlčkovou
Májovka: 1hlas pro Černýho
Bystřina: Kufner
Calta :Černý
Exhibicionista: naše třídní (všichni se vyděsili)
LuckaM:ObjektB (áááááá)
L.T+G+K: Čipy♥
Zdena:zdržuje se hlasování
Petra:kdokoliv s jídlem =o)
Ták kdopak vyhrál?
Měl by vyhrát Černý jenže ho nechtěl zbytek třídy takže šli:
Vlčková
Černý
ObjektB
Strhla se debata kdo půjde jen Hrašule s Májovkou stály o kousek vedle ,když v tom Hrašule vykřila: "Tak už se dop**ele rozhodněte!!!" Májovka to jen odkývla.
A šlo se.Po chvíli cesty se pí.Vlčková usadila a řekla že dál nejde.
Tak se šlo bez ní (Ha!další pryč =oP)
"Já mam hlad"Pronesla po chvíli Petra. "Už tam budem?"Zeptal se Šimon když vtom Hrašule s Májovkou vylíli dopředu skloněný u země jak slepice a za něčím běžely.Až když běžely tak 10m Hrašule vykřikla: "Mam ho!" A rozzářeně se podívala na ostatní.Za to na ni se všichni dívaly trochu divně. "Jen jí zdrhnul Speedy" podotkla Májovka. "Ááááá já vidím jeskyní!" zaječel Bystřina a Petra vylítla jako první aby si co nedříve sedla a jedla.Učitelský sbor se táhl trošku pozáádu kdežto všichni už seděli před jeskyní a vybalovali svoje občersteví.
Když dorazil učitelský sbor šlo se do jeskyně.
Když vešli do jeskyně zavřel se za nimi vchod. "To jsem vám obstarala já!" Vykřikl pyšně ObjektB. "A světla ste taky objednala?" zeptala se Hrašule. "Ne ty už ne...,ale máte baterky!" řekla Objekt B.
"Tady je nudáá" řekla Petra. "Budem hrát na X-Factor!" vykřikla Lucka.M. "No to to dopadne"pronesla Májovka. "Chtěla bych upozornit že na těch helmíčkách co máte jsou i mikrofony tagže kdybyste se ztratili tak zařvete do mikrofonu a my vás najdem." řekl ObjektB. "A kde je K+G+L.T ?" Zeptal se Bystřina. "Kdybych mohl mluvit neslušně tak ti to Vašku řeknu" pronesl Calta. "Můžu začít zpívat?" pronesl náš velký exhibicionista. "jjj" řekli všichni
" Budu zpívat I'am a Superstar" řekl Šimon a všichni si zacpali uši.
Další šla na ředu Hrašule se Soundtrackem z CSI New York
Text zde:
Out here in the fields
I fight for my meals
I get my back into my living
I don't need to fight
To prove I'm right
I don't need to be forgiven
"Stačííí pomooooct honem poběžte" ObjektuB zdrhl jejich pes a zmizel i sním v hloubi kaktusové jeskyně xD (další pryč) "To je krá..." řekla Májovka jenže zapomněla na mikrofon takže ji všichni slyšeli. Hrašule si sundala mikrofon a řekla Májovce: "Ten učitel mi tu hooodně vadí,koukej jak ho smetu" Vyndala z batůžku(čti kufru) lano a přehodila ho přes horní trám v jeskyni(který držel střechu jeskyně). "Můžu to zkusit?"řekla Májovka. "jj tady a zkus ho nakoupnout co nejvíc" řekla Hrašule a podala Májovce lano. Májovka naskočila na lano letěla jenže trám se vytrhnul a Májovka letěla na zem. " Pobééééž" Pištěla Hrašule na Májovku a vyběhla pro ní aby jí odvedla zpátky jenže to ani jedna nestlihli a od ostatních je oddělila hromada kamení.
"Jupíííííííííí" začala ječet Hrašule sme od nich pryč!" A běžela k nazemiležící Májovce: "Si v pohodě?"
Konec 2.dílu

H&M 1.Díl

26. dubna 2008 v 22:39
H&M
Autor: Gabriela Hráchová(Hrašule)
Markéta Májová (Májovka)
Ilustarce:nikdo se nehlásí
P.S. Psaly sme to dohromady =o) n
V v Hl.roli: Májovka+kosa
Hrašule+Speedy
dále hrají:Klára
Mařena
Smile
Zdena+knihy
Lucka.M
Kristýna+fotka Čipyho
Gábina K.
Lucka T.
Petra+Chlebíčky
Exhibicionista+ je slavné ego
Bystřina+Ferda
Calta+jeho věrná hokejka
Objekt B jako Půlnočnice (má na nás dohlížet)+ jejich pes("Háfík"podotkl Hrách)
Úvod: Vybraní žáci 7.A jedou na výlet do kaktusových Jeskyň.Kdo přežije?....
Kdo se vypořádá se svým osudem? Bude to snad Hrašule?? Nebo Májovka..
Příběh: Jednou při hodině D vyprávěl Objekt B o kaktusových jeskyních a v tom Hrašule vykřikla: " Já tam chci jet na výlet" Objekt B se zatvářil zmateně.Po chvíli těžkého vnitřního boje ze sebe Objekt B koktavě vypravil: " Můžem se tam jet podívat."Klára vykřikla a běžela to oznámit paní učitelce benešové jenže zapomněla že má zlomenou nohu a předvedla dvojité salto jenže bohužel z okna...(ha jeden pryč!)Objekt B oznámil: " Bežte si sbalit kufry,zítra jedeme"
Do kufru si každý přibalil podstatné věci jako např.myši,hokejky,kosy,plyšáky,knihy,psy,chlebíčky atd.Většinu místa v Petry kufru zabíraly
chlebíčky a jiné jídlo.Většinu Hrašulina kufru zabírala podestýlka pro Speedyho a popcorn.
Nejméně místa zabíralo Šimonovo ego,jelikož žádné nebylo.Nejvíce místa v Lucky kufru (který po cestě nečekaně vypadl xD) zabíraly žiletky a šminky.
Konečně nastal den odjezdu.Vyvolení žáci smíření se svým osudem uhynout v jeskyni: "Jó osud" řekla Hrašule, se shromáždili před školou Jenom Objekt B se strachy nedostavil. " No co, musíme jet bez ní" řekla Májovka.
________________________až sem sme to psaly s májovkou_______________
"A vzali jste s sebou dost jídla?" ptala se hned Petra. "Myslím že mají všichni přervaný kufry chlebíčkama Péťo!" řekla ironicky Hrašule a mrkla na svůj až moc přehnaně narvaný kufr klecí a podestýlkou pro svou drahou bílou myš která momentálně byla ráda že se ztratila Hrašuli z dohledu.když v tom se optal Smile: " A víte kudy se tam jde?"všichni se zadívali trochu zmateně a nejistě.Když vtom se k nim přiřítil Objekt B s pěti kufry a řekla: " Promiňte,ale měla jsem menší dopravní nehodu..".Vtom Petra vykřikla: "To máte ve všech pěti kufrech jenom chlebíčky?Objekt B se na ní nemile podíval.Vtom přerušil ticho calta: "Neměli bychom už jít?".Všichni se na něj podívali a divili se proč je to taky nenapadlo.Objekt B řekl že jo.
Konec 1.dílu..

O rubrice..

26. dubna 2008 v 22:06
Na www.zakbi.blog.cz píše Megííí o naší třídě napadlo mi že budu psát taky třeba ty kaktusový jeskyně..xD njn až sem ten příběh dam doufam že se bude líbit.


Pokémon-česky

22. dubna 2008 v 19:10
Pokemon česká verze-play
Nebojte ekoukam na Pokémony ale tahle mp3 se mi líbila když mi byly 3 roky

Sbééééčko

21. dubna 2008 v 20:22 Zábava
Mám nové SB www.zakbi.blog.cz mí nejlepší kámošky blogík určitě si přečtěte nějakou povídku o H+M+M


Moje kresba podle obrázku

17. dubna 2008 v 15:02
toto jsem kreslila podle obrázku na PC